Sjal lys blå/terrakotta

Sjal lys blå/terrakotta

fra DUODU AS

Kr 1990,-

Nydelig klassisk sjal i 100% merinoull. Norsk design av DUODU for Norsk Flid. Et klassisk og tidløs sjal. Passer til jeans, skinnbukser, skjørt og mye mer. Selges kun hos Norsk Flid butikker.

Produktene kan vaskes i maskin i ullvugge og med spesialvaskemiddel for ull (skal ikke i tørketrommel). Det er ikke nødvendig å vaske ull ofte det et er fint å lufte plaggene eller legge i snøen om vinteren.

Ulla er myk og god, noen av kundene våre sier at de tåler ikke ull, men at dette føles bra.

Artikkelnummer 400.4

Gratis gaveinnpakning

Hvis det er en gave, pakker vi den gjerne inn for deg og sender direkte til mottager av gaven. Du velger denne muligheten i handlekurven når du fullfører kjøpet. Husk og angi fra/til i feltet for det.

Returrett

Kjøp trygt i vår nettbutikk. Du har åpent kjøp i 14 dager, med full returrett i henhold til kjøpslovens bestemmelse om angrerett.

Levering

Alle bestillinger håndteres løpende og varene sendes til mottaker innen 1-3 virkedager.

 

Vi sender dessverre ikke varer til utlandet. 

Unfortunately, we do not deliver goods abroad.